Komunikaty

Zmiana  formy realizacji niektórych zajęć dydaktycznych na zdalną w dniach  29 XI - 3 XII 2021

Zmiana formy realizacji poniżej wyszczególnionych zajęć dydaktycznych na zdalną w dniach 29 listopada - 3 grudnia 2021.
więcej o Zmiana formy realizacji niektórych zajęć dydaktycznych na zdalną w dniach 29 XI - 3 XII 2021

2 listopada dniem wolnym

Na podstawie paragrafu 2. Zarządzenia nr 156 Rektora UJ z dnia 28 grudnia 2020 roku Dziekan Wydziału Filologicznego ustala dzień 2 listopada 2021 dniem wolnym od zajęć dydaktycznych bez konieczności odrabiania zajęć zaplanowanych na ten dzień.
więcej o 2 listopada dniem wolnym
Odwołane dyżury Dziekana

Informujemy, że dyżury dra hab. Władysława Witalisza, prof. UJ w dniach 16 XI, 30 XI oraz 2 XII 2021 r. zostały odwołane.
więcej o Odwołane dyżury Dziekana
Dyżur prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju

Dyżur Prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ zostaje przeniesiony z dnia 21.10.2021 na dzień 20.10.2021 (środa) w godz. 15.00-16.00.
więcej o Dyżur prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju

Komunikat Dziekana Wydziału Filologicznego

Zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filologicznym rozpoczynają się w poniedziałek 4 X zgodnie z harmonogramami udostępnionymi dla poszczególnych kierunków studiów. Piątek 1 X jest dniem inauguracji uniwersyteckiej i może być przeznaczony na spotkania informacyjne ze studentami.
więcej o Komunikat Dziekana Wydziału Filologicznego