Tuning Educational Structures in Europe

Termin: 04.11.2013

Serdecznie zapraszamy Doktorantów i Pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego na wykład

Tuning Educational Structures in Europe

który wygłosi dr Richard Whewell
(University of Strathclyde)

poniedziałek, 04.11.2013
godz. 16.15, aula Wydziału Chemii, ul. R. Ingardena 3

Dr Whewell zajmuje się jakością kształcenia zarówno w obrębie Wielkie Brytanii - jako przewodniczący Quality Assurance Agency for Higher Education, jak i poza nią - służąc pomocą m.in.  Gruzji i Litwie w dopasowaniu systemu szkolnictwa wyższego do wymagań Deklaracji Bolońskiej.  Nasz gość ma bogate doświadczenie międzynarodowe -  był  m.in. koordynatorem zespołów opracowujących pilotażowy system ECTS dla wybranych kierunków przy współpracy z partnerami z USA i Kanady, twórcą sieci ECTN a w jej ramach akredytacji: EuroBachelor, EuroMaster i EuroDoctor.

Profesorowie wizytujący zapraszani są w ramach projektu Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie "Społeczeństwo - Technologie - Środowisko" www.set.uj.edu.pl
Kurs współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Zaproszenie na wykład

Data opublikowania: 30.10.2013