How to become a post-doc research fellow of the Alexander von Humboldt Foundation in Germany?

Termin: 10.05.2013
Miejsce: ul. Kanonicza 14, sala konferencyjna I. piętro
Organizator: Stowarzyszenie Germanistów Polskich, Wydział Filologiczny UJ
Witryna internetowa: www.sgp.edu.pl

Budowanie kariery naukowej i możliwości finansowania własnych projektów badawczych w kraju czy za granicą na drodze do habilitacji to problem, który począwszy od planowania projektu aż po jego opis i złożenie niejednokrotnie decyduje o losie młodych naukowców.

W dniu 10 maja 2013 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej przy ul. Kanoniczej 14 w ramach organizowanej przez Stowarzyszenie Germanistów Polskich międzynarodowej konferencji naukowej odbędzie się spotkanie z ekspertem do spraw zagranicznych programów naukowych Fundacji Aleksandra von Humboldta.

Pani dr Gisela Janetzke przedstawi w wystąpieniu (w języku angielskim)

możliwości kontynuowania kariery naukowej (post-doc) w Niemczech oferowane młodym naukowcom przez Alexander-von-Humboldt-Stiftung.

Wykład skierowany jest do planujących dalszą karierę naukową młodych naukowców wszystkich wydziałów,  także humanistycznych.

Moderacja: Małgorzata Kozyra (Instytut Filologii Germańskiej UJ)

Data opublikowania: 24.04.2013
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski