Kurs Tłumaczenie audiowizualne – wersja napisowa

Termin: 13.04.2013 - 14.04.2013
Miejsce: Kraków, ul. Czapskich 4 (siedziba Katedry)
Organizator: Katedra Unesco do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową
Kontakt: podyplomowe.unesco@uj.edu.pl

Zapraszamy na kurs

Tłumaczenie audiowizualne – wersja napisowa

W dniach 13 i 14 kwietnia 2013

Kurs przeznaczony jest dla tłumaczy, studentów i absolwentów  pragnących zdobyć wiedzę z zakresu opracowywania polskiej wersji językowej produkcji audiowizualnych w postaci wersji napisowej, w tym nauki obsługi profesjonalnego oprogramowania do rozstawiania napisów.
Zajęcia prowadzone są w języku polskim.
Języki wykorzystywane na zajęciach: angielski.
Liczba godzin dydaktycznych 16.

Cena 600 zł

Warunkiem uzyskania świadectwa ukończenia kursu jest aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Zajęcia zaczynają się w sobotę od godz. 13.00 i trwają do wieczora, natomiast w niedzielę zajęcia trwają od rana i kończą się ok. godz. 16.00

Kurs przedstawia podstawowe zagadnienia związane z praktycznymi zasadami tłumaczenia audiowizualnego za pomocą napisów. Po ukończeniu kursu studenci umieją posługiwać się profesjonalnym oprogramowaniem do tworzenia napisów oraz znają podstawowe zasady ich tworzenia.

Osoby zainteresowane kursem prosimy o kontakt podyplomowe.unesco@uj.edu.pl

Szczegóły na stronie http://www.unesco.uj.edu.pl/kursy-dla-tlumaczy.

Miejsce zajęć: Kraków, ul. Czapskich 4 (siedziba Katedry)

Data opublikowania: 08.04.2013
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski