PracUJ w IBM

PracUJ w IBM - dzień otwarty dla studentów Wydziału Filologicznego UJ
więcej o PracUJ w IBM

Kraków Miastem Literatury UNESCO

Po trzech latach starań i przygotowań Kraków dołączył do Sieci Miast Kreatywnych w dziedzinie literatury, jako siódme miasto na świecie noszące ten zaszczytny tytuł i pierwsze w tej części Europy. – Tytuł Miasta Literatury UNESCO
więcej o Kraków Miastem Literatury UNESCO

Wykład gościnny "Chaucer and Boccaccio"

prof. Hans Sauer, Ludwig-Maximilians-Universität, München
więcej o Wykład gościnny "Chaucer and Boccaccio"

Wykład otwarty pośœwięcony dydaktyce akademickiej
więcej o Using Learning Logs to Promote Metacognition: Opening the Portal to Self-regulated Learning

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne "Spotkanie Wschodnie" z profesor Natalią Grycenko, dyrektor ds. naukowych Domu Emigracji Rosyjskiej im. Aleksandra Sołżenicyna w Moskwie.
więcej o "Spotkanie Wschodnie": Emigracja rosyjska w badaniach centrum naukowego Domu Emigracji Rosyjskiej im. Aleksandra Sołżenicyna w Moskwie.