Katedra UNESCO rozpoczyna współpracę z Motorola Solutions

W czwartek 25 września podpisano umowę o współpracy pomiędzy Katedrą UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową a Motorola Solutions Systems Polska. Dokument sygnowali prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Jacek Drabik, członek zarządu Motorola Solutions.
więcej o Katedra UNESCO rozpoczyna współpracę z Motorola Solutions

Wrześniowa rekrutacja na studia 2014/2015

Trwa wrześniowa rekrutacja na wszystkie studia jednolite magisterskie, pierwszego i drugiego stopnia oraz na część studiów trzeciego stopnia (doktoranckich) oraz podyplomowych dla wszystkich kandydatów. Rejestracja została uruchomiona na te studia, na które są jeszcze wolne miejsca.Kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim zachęcamy do zapoznania się z zasadami ubiegania się o przyjęcie i ofertą wszystkich studiów, które prowadzą aktualnie nabór wrześniowy oraz do dokonania rejestracji na wybrane kierunki.
więcej o Wrześniowa rekrutacja na studia 2014/2015

II Galicyjskie Spotkania Slawistyczne

Międzynarodowa konferencja naukowa "Słowiańska mozaika kultur wobec historii (nie)tolerancji i waśni religijnych. Świadectwa historyczne i odwołania współczesne" [w 600 rocznicę soboru w Konstancji i uwięzienia Jana Husa]
więcej o II Galicyjskie Spotkania Slawistyczne

Pomoc dla Bałkanów

Instytut Filologii Słowiańskiej UJ zwraca się do całej społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego z prośbą o pomoc dla mieszkańców byłej Jugosławii, którzy ucierpieli z powodu powodzi. Kataklizm dotknął półtora miliona ludzi. Tysiące mieszkańców Bośni i Hercegowiny, Serbii i Chorwacji straciło swój dobytek, całe regiony zagrożone są epidemiami, zginęło kilkadziesiąt osób. Potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Prosimy o okazanie solidarności z poszkodowanymi.
więcej o Pomoc dla Bałkanów

Szkolenia w ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się 2014!

SEKCJA KARIER UJ zaprasza na szkolenia w ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się 2014
więcej o Szkolenia w ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się 2014!