Wydarzenia

Po raz pierwszy na Wydziale Filologicznym UJ zostały przyznane nagrody dla najlepszych wykładowców, którzy wyróżniają się swoim zaangażowaniem w pracę dydaktyczną.
więcej o ZŁOTE BELFRY 2021 – wyniki plebiscytu na najlepszych dydaktyków Wydziału Filologicznego UJ

Gala wydarzenia "Złote Belfry 2021"

Zapraszamy na transmisję gali Laudacji Studenckich "Złote Belfry 2021", która rozpocznie się 17.06. o godz. 19.00
więcej o Gala wydarzenia "Złote Belfry 2021"
Mock conference - zaproszenie dla studentów i wykładowców

Katedra Przekładoznawstwa w ramach współpracy z Dyrekcją Generalna do Spraw Tłumaczeń Ustnych (DG-SCIC) ma zaszczyt zaprosić na wirtualną mock conference zorganizowaną przez DG SCIC Komisji Europejskiej.
więcej o Mock conference - zaproszenie dla studentów i wykładowców
CHORWACJA – Dzieje – Kultura – Idee

Zapraszamy na kolejne krakowskie Spotkanie Wschodnie, zarazem rozmowę w krośnieńskim cyklu „Polska i jej sąsiedzi”
więcej o CHORWACJA – Dzieje – Kultura – Idee
Onomastyka Ksiąg Jakubowych, czyli o rekonstrukcji postaci literackich

Katedra Przekładoznawstwa zaprasza na wykład otwarty "Onomastyka Ksiąg Jakubowych, czyli o rekonstrukcji postaci literackich”, który wygłosi Prof. Maryla Laurent.
więcej o Onomastyka Ksiąg Jakubowych, czyli o rekonstrukcji postaci literackich