Co się dzieje w Iranie?

Zakład Iranistyki UJ zaprasza na zdalną dyskusję „Co się dzieje w Iranie” w czwartek, 29 września br. o godz. 18.30.
więcej o Co się dzieje w Iranie?
Wizyta Konsula Generalnego Republiki Słowacji w Polsce

Na zaproszenie Dziekana Wydziału Filologicznego, krótką roboczą wizytę na Wydziale odbył Pan Konsul Generalny Republiki Słowacji w Polsce, Dr Tomáš Kašaj.
więcej o Wizyta Konsula Generalnego Republiki Słowacji w Polsce
Wizyta ambasadora Arabii Saudyjskiej

Spotkanie rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacka Popiela z ambasadorem Królestwa Arabii Saudyjskiej w Polsce Saadem Salehem Al-Salehem było głównym punktem wizyty saudyjskiej delegacji w murach najstarszej polskiej uczelni.
więcej o Wizyta ambasadora Arabii Saudyjskiej
Wystawa plakatów "Twórczy opór"

Biblioteka Wydziału Filologicznego zaprasza do swojej siedziby (Al. Mickiewicza 9B) na wystawę autorstwa ukraińskich studentów pt. TWÓRCZY OPÓR
więcej o Wystawa plakatów "Twórczy opór"
Wykład Ambasadora Japonii Akio Miyajimy

13 czerwca br. gościem Zakładu Japonistyki i Sinologii Wydziału Filologicznego UJ był Ambasador Japonii w Polsce. Akio Miyajima wygłosił wykład pt. „Today’s world and Japan-Poland relations”.
więcej o Wykład Ambasadora Japonii Akio Miyajimy