WYKŁAD OTWARTY Blaski i cienie tłumaczeń pisemnych w Parlamencie Europejskim

Katedra UNESCO zaprasza na wykład otwarty "Blaski i cienie tłumaczeń pisemnych w Parlamencie Europejskim"
więcej o WYKŁAD OTWARTY Blaski i cienie tłumaczeń pisemnych w Parlamencie Europejskim

WYKŁAD OTWARTY Kontakt tłumacza z wydawcą

Katedra UNESCO zaprasza na wykład otwarty dr Klementyny Suchanow
więcej o WYKŁAD OTWARTY Kontakt tłumacza z wydawcą

Konferencja „Résonances de la traduction" („Echa przekładu")

Konferencja „Résonances de la traduction" („Echa przekładu") poświęcona wpływom jakie wywiera tłumaczenie/przekład.
więcej o Konferencja „Résonances de la traduction" („Echa przekładu")

WYKŁAD OTWARTY prof. Haydena White'a

"History, Fiction, (Late) Modernist Writing" - 3 listopada (czwartek) o godz. 16.00, w sali konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej w ramach projektu Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego "Confronting the Burden of History".
więcej o WYKŁAD OTWARTY prof. Haydena White'a

więcej o Konferencja jubileuszowa w stulecie założenia anglistyki krakowskiej (1911-2011)