październik 2018

Data: 02.10.2018
Miejsce: Aula Collegium Novum, ul. Gołębia 24
Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w Instytucie Orientalistyki

2 października 2018 o godz. 12.00 w Auli Collegium Novum odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w Instytucie Orientalistyki Wydziału Filologicznego UJ

Uroczystego otwarcia dokona JM Rektor UJ prof. dr hab. med. Wojciech Nowak, Dziekan Wydziału Filologicznego UJ prof. dr hab. Elżbieta Górska i Dyrektor Instytutu Orientalistyki prof. dr hab. Barbara Michalak-Pikulska.

Podczas uroczystości zostanie wygłoszony wykład gościa Instytutu JE Ambasadora Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce dr Yousifa Eisy Al-Sabri  pt. "Polsko-emirackie stosunki kulturowe".

Drugą część uroczystości poprowadzi z-ca Dyrektora ds. studenckich dr hab. Tomasz Majtczak, w której zostaną zaprezentowane koła naukowe.