Podpisanie listu intencyjnego z Laboratorium Komputerowym IBM

20 października 2014 r. w gabinecie Rektora UJ, prof. Wojciecha Nowaka  pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim i Laboratorium Komputerowym IBM został podpisany list intencyjny dotyczący wzajemnej wymiany doświadczeń oraz wiedzy merytoryczno-dydaktycznej. Wymiana ta ma posłużyć lepszemu przygotowaniu absolwentów Instytutu Filologii Angielskiej UJ do podejmowania pracy na rynkach nowoczesnych technologii.

Na podstawie listu w roku akademickim 2014/15 w Instytucie Filologii Angielskiej UJ prowadzone będą zajęcia, pozwalające lepiej przygotować studentów do pracy w zawodzie technical writera. Dodatkowo, studenci anglistyki uzyskają dostęp do rozbudowanych programów stażowych i szkoleń.

Koordynatorem współpracy między IFA UJ a IBM Polska jest dr Michał Choiński. Inicjatorką współpracy jest dr Maria Jodłowiec.

Fotoreportaż na stronach portalu UJ

Data opublikowania: 22.10.2014