Fundusze Stypendialne UJ

Informujemy, że przedłużono termin składania podań o stypendia przyznawane ze środków Własnych Funduszy Stypendialnych UJ.

Ubiegający się o stypendium naukowe z Funduszu im. Adama Krzyżanowskiego na rok akademicki 2013/2014 obowiązani są do złożenia dokumentów w Biurze Informacji UJ (ul. Piłsudskiego 8/1) w terminie do 1 października 2013 roku.

Z kolei osoby zainteresowane stypendiami z Funduszu im. Stanisława Estreichera oraz stypendiami z Funduszu Stypendialnego im. Bohdana Łysiaka mają czas na złożenie aplikacji do dnia 4 października.

Stypendia im. Adama Krzyżanowskiego przeznaczone są dla uczestników studiów trzeciego stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim z otwartym przewodem doktorskim, którzy wyróżniają się osiągnięciami w pracy naukowej i dydaktycznej.

Stypendia Stanisława Estreichera przeznaczone są dla studentów I i II stopnia wyróżniających się wysoką średnią ocen i równocześnie pozostających w trudnej sytuacji materialnej.

O stypendia naukowe z Funduszu im. Bohdana Łysiaka mogą ubiegać się studenci, którzy ukończyli drugi rok studiów pierwszego stopnia na Wydziale Filologicznym UJ, specjalność: Filologia Ukraińska.

Więcej szczegółów dotyczących stypendiów znaleźć można na stronie Biura Informacji UJ. Informacji o stypendiach udziela także p. Karolina Kosior z Biura Informacji UJ: tel. 12-430-10-12 e-mail: fundusze.stypendialne@uj.edu.pl.

Data opublikowania: 11.09.2013
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski