"Neofilolgie w XXI wieku" 25-26 III Tarnów

"Neofilologie XXI wieku" - Konferencja Językowa 2011

Zakłady Filologii Angielskiej, Germańskiej i Romańskiej Instytutu Humanistycznego PWSZ w Tarnowie mają przyjemność zaprosić nauczycieli akademickich i nauczycieli języków obcych na drugą międzynarodową konferencję poświęconą problematyce nauczania i uczenia się języków obcych.

Referaty wygłoszone na konferencji mogą dotyczyć różnych dziedzin nauczania języków obcych, takich jak metodyka, językoznawstwo, literatura, kultura i historia oraz kształcenie zawodowe przyszłych nauczycieli. Obrady odbywać się będą zarówno na sesjach plenarnych jak i w grupach tematycznych. Serdecznie zapraszamy gości w ramach programu ERASMUS do wzięcia udziału w warsztatach i dyskusjach panelowych, podczas których będzie możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń.

Zapraszamy również studentów do udziału w konferencji; planowane są oddzielne sesje, podczas których odbędą się prezentacje prac dyplomowych studentów.

Więcej informacji: http://www.flc.pwsztar.edu.pl/

Data opublikowania: 06.03.2011