lipiec 2022

20220714

Porozumienie o współpracy między bibliotekami Wydziału Polonistyki i Wydziału Filologicznego

Data: 14.07.2022

14 lipca 2022 w dziekanacie filologicznym dziekan Wydziału Polonistyki dr hab. Jarosław Fazan, prof. UJ oraz dziekan Wydziału Filologicznego dr hab. Władysław Witalisz, prof UJ, w obecności kierowników bibliotek wydziałowych dra Daniela Skwiruta i mgr Moniki Curyło podpisali porozumienie o współpracy między bibliotekami.

Porozumienie zakłada współpracę w zakresie wypożyczania zbiorów, w tym wypożyczania na zewnątrz.
Podpisane porozumienie ułatwi studentom, doktorantom i pracownikom obu wydziałów korzystanie z biblioteki wydziału partnerskiego.