Kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów

W dniach 15 września-14 października 2016 odbędzie się kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków)
więcej o Kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów

Wykład inauguracyjny dla studentów pierwszego roku

W murach Uniwersytetu Jagiellońskiego studentów przywita rektor UJ prof. Wojciech Nowak
więcej o Wykład inauguracyjny dla studentów pierwszego roku

Prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju zmienia termin dyżuru

Prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju zmienia termin dyżuru ze środy (5 X) na czwartek (6 X)
więcej o Prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju zmienia termin dyżuru

Inauguracja roku akademickiego 2016/2017 w Instytucie Orientalistyki UJ

3 października 2016 o godz. 10.00 w Auli Collegium Novum odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2016/2017 w Instytucie Orientalistyki UJ
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2016/2017 w Instytucie Orientalistyki UJ

Czy tłumacze mogą zmienić świat?

Spotkanie otwarte dla publiczności zainteresowanej tematyką tłumaczeń. Uczestnicy postarają się odpowiedzieć na pytania: czy tłumacz może wpływać na losy polityki światowej? Czy tłumacz może kłamać w dobrej wierze? Kto bardziej ufa tłumaczowi - autor czy odbiorca tłumaczenia?
więcej o Czy tłumacze mogą zmienić świat?