Granice Tranströmera

Zakład Filologii Szwedzkiej przy Instytucie Filologii Germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić na szwedzko-polskie sympozjum literaturoznawcze „Granice Tranströmera”
więcej o Granice Tranströmera

Międzynarodowa Konferencja poświęcona Dantemu

Instytut Filologii Romańskiej zaprasza na konferencję zorganizowaną w dniach 19-21 kwietnia 2017.
więcej o Międzynarodowa Konferencja poświęcona Dantemu

Spotkanie z prof. dr hab. Armenem Edigarianem, prorektorem UJ ds. dydaktyki

W ramach Spotkań Wschodnich naszym gościem będzie Prof. dr hab. Armen Edigarian - wybitny matematyk, polski obywatel z wyboru, Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego do spraw dydaktyki
więcej o Spotkanie z prof. dr hab. Armenem Edigarianem, prorektorem UJ ds. dydaktyki