Oferta grantowa NCN a mój projekt

Zapraszamy na wykład gościnny dla doktorantów Wydziału Filologicznego. Dr Małgorzata Jacobs, Koordynatorka dyscyplin Nauki Humanistyczne, Społeczne i o Sztuce w Narodowym Centrum Nauki przedstawi ofertę grantową Centrum
więcej o Oferta grantowa NCN a mój projekt

Inauguracja roku akademickiego w Instytucie Orientalistyki

3 X o godz. 10.00 w Auli Collegium Novum odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2017/2018 Instytutu. Gościem honorowym uroczystości będzie Ambasador Indii w Polsce pan Ajay Bisaria
więcej o Inauguracja roku akademickiego w Instytucie Orientalistyki

Kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów

W dniach 15 marca-13 kwietnia 2018 odbędzie się kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków)

Kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów

W dniach 15 września-13 października 2017 odbędzie się kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków)

Kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów

W dniach 15 września-15 października 2018 odbędzie się kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków)