Ochrona praw autorskich – ABC dla tłumaczy

Centrum Badań Przekładoznawczych przy Wydziale Polonistyki UJ zaprasza na dwudniowe seminarium. Poprowadzi je radca prawny Benedykt Baliga.
więcej o Ochrona praw autorskich – ABC dla tłumaczy

VI Międzynarodowy Konkurs Ortograficzny z Języka Ukraińskiego

Organizatorem konkursu jest Katedra Ukrainistyki Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej naszego Wydziału.
więcej o VI Międzynarodowy Konkurs Ortograficzny z Języka Ukraińskiego
Charytatywny Uniwersytecki Koncert Noworoczny

Uniwersytet Jagielloński, Filharmonia Krakowska oraz KBF zapraszają na wyjątkowy Charytatywny Uniwersytecki Koncert Noworoczny – dostępny na platformie VOD PLAY KRAKÓW!
więcej o Charytatywny Uniwersytecki Koncert Noworoczny

Wydział Filologiczny zaprasza na kolejne spotkanie w ramach „Spotkań Wschodnich” organizowanych przez prof. dr hab. Grzegorza Przebindę z Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej.
więcej o Promocja książki „Z Komborni w świat. Wspominki z obozu w Sachsenhausen” Stanisława Pigonia

Dzień Świętej Łucji - Luciadagen 2020

Studenci filologii szwedzkiej Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają na obchody Dnia Świętej Łucji, które odbędą się 13 grudnia o godzinie 20:00 na platformie YouTube.
więcej o Dzień Świętej Łucji - Luciadagen 2020