Szkolenia w ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się 2014!

Termin: 06.06.2014 - 16.06.2014

SEKCJA KARIER UJ zaprasza na szkolenia w ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się 2014 już 6 czerwca 2014r. (piątek).

1.     „Wprowadzenie do zarządzania projektem"
Podczas szkolenia dowiesz się, jaką rolę odgrywają projekty w Tesco Polska; poznasz cykl realizacji projektu w oparciu o proces DMAIC; poznasz funkcje osób zaangażowanych w Tesco w realizację projektów; dowiesz się, jak wspierać realizację i wdrożenie projektu; a dodatkowo zobaczysz, jak pracuje się w firmie.
Miejsce: ul. Kapelanka 56
Godziny: 10.00-14.00

ZAPISY: wyślij e-mail o tytule "Tesco" na adres: zapisy.bk@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek oraz rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.
Organizator: Sekcja Karier UJ oraz Tesco Polska

2.    „Od konfliktu do współpracy, czyli jak rozwiązywać problemy w grupie"
Uczestnicy warsztatu będą mogli zdobyć wiedzę z zakresu efektywnej pracy grupowej; rozwinąć umiejętności skutecznego porozumiewania się w zespole, współpracy zespołowej i udzielania informacji zwrotnej; a także poznać typy członków zespołu oraz czynniki warunkujące szybką i sprawną realizację zadań postawionych grupie.
Miejsce: Kampus UJ, Wydział Biologii i Nauk o Ziemi, ul. Gronostajowa 7, sala 1.0.4
Godziny: 10.30-14.00

ZAPISY: wyślij e-mail o tytule "Zespoł 6.06" na adres: zapisy.bk@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek oraz rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.
Organizator: Sekcja Karier UJ oraz State Street Bank

3.    „Successful Presentation Making"
Academics and Professionals know that they must give effective and persuasive presentations. This workshop introduces a small but key set of language and skills which participants can use to give dynamism to their presentations in English.  Concentrating on a few classical, time-honoured techniques, this workshop helps individuals make an impact when they present.
Miejsce: British Council, Rynek Główny 6, sala nr 4
Godziny: 12.00-14.00

ZAPISY: wyślij e-mail o tytule "BC 6.06.2014" na adres:  zapisy.bk@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek oraz rok studiów) i czekaj na potwierdzenie
Organizator: Sekcja Karier UJ oraz British Council