Tydzień Jakości Kształcenia

Termin: 02.12.2013 - 06.12.2013
Witryna internetowa: www.tjk.uj.edu.pl

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) na UJ to wydarzenie, adresowane do wszystkich członków społeczności UJ.

Jego celem jest zwiększenie świadomości podejmowanych działań na rzecz podnoszenia jakości kształcenia. W czasie tego tygodnia promujemy zaangażowanie, otwartość, transparentność, współpracę i wymianę doświadczeń. Chcielibyśmy, aby to był czas dyskusji i wsparcia. Pierwsza edycja TJK odbyła się w 2012 roku. Będzie się odbywać w każdym roku akademickim, w ostatnim tygodniu listopada lub na początku grudnia.

W tym roku TJK będzie miał charakter warsztatowy. Stawiamy na rozwiązywanie konkretnych problemów, tworzymy forum wymiany dobrych praktyk.

• poniedziałek - dowiedz się, o czym rozmawialiśmy rok temu i co z tego wynika,
  • wtorek - warsztaty dla nauczycieli akademickich,
  • środa - dzień wewnętrzny, praca nad oceną programów kształcenia,
  • czwartek - warsztaty dla studentów i doktorantów (usprawiedliwiamy nieobecność na zajęciach!),
  • piątek - mówimy na tematy, zgłoszone przez społeczność UJ.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dn. 2-6 grudnia 2013 r.

Sprawdź szczegółowy program na ten rok!

Data opublikowania: 26.11.2013
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski