"Lubię rosyjski" - I krakowskie warsztaty metodyczne

Witryna internetowa: www.lubierosyjski.wordpress.com/
Kontakt: rosyjskitolubie@onet.pl

I krakowskie warsztaty metodyczne

Zespół wykładowców języka rosyjskiego Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza wszystkich aktywnych, przyszłych oraz emerytowanych nauczycieli języka rosyjskiego pracujących indywidualnie a także w szkołach publicznych i prywatnych  na I  krakowskie warsztaty metodyczne "Lubię rosyjski".

Chciałybyśmy aby nasz jednodniowy program szkoleniowy, oprócz jego merytorycznej wartości, stał się także okazją do wspólnego spotkania i rozmów przy kawie i herbacie na temat naszej pracy i pasji.

Chcemy aby nasze warsztaty były dla nas wszystkich doskonałym doświadczeniem, nasycającym nas nową energią i pomysłami, które mogą uczynić ich hasło "Lubię rosyjski!" jeszcze pełniejszym. Podzielmy się swoją pasją!

6.04.2013 (Sobota) 10.00 -14.45

Wszystkich zainteresowanych udziałem w I krakowskich warsztatach metodycznych "Lubię rosyjski" prosimy o odesłanie wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA do koordynatora warsztatów mgr Doroty Duchnowskiej na adres poczty elektronicznej:

rosyjskitolubie@onet.pl

Wysyłając zgłoszenie prosimy zaznaczyć opcję  żądania potwierdzenia otrzymania korespondencji.

Wpłaty za uczestnictwo prosimy dokonywać na konto:

87124047221111000048543314 do dnia: 15.03.2013r.

Dane bankowe:

Uniwersytet Jagielloński Wydział Filologicznyuj logotyp