Wykład otwarty „Jak usatysfakcjonować wymagającego klienta czyli o specyfice przekładu tekstów specjalistycznych"

Termin: 06.03.2013
Miejsce: Aula Mała (parter) Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33
Organizator: Katedra Unesco do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową
Witryna internetowa: www.unesco.uj.edu.pl
Kontakt: katedra.unesco@uj.edu.pl

Katedra Unesco do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową

zaprasza na wykład otwarty

mgr inż. Jerzego Nedomy

Jak usatysfakcjonować wymagającego klienta

czyli o specyfice przekładu tekstów specjalistycznych

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jak …., to koniecznie przyjdźcie na ten wykład. Doświadczeniami z zakresu realizacji specjalistycznych projektów tłumaczeniowych dzielić się będzie Jerzy Nedoma -  założyciel i Prezes Zarządu Biura Tłumaczeń Technicznych LIDO-LANG – jednego z dwudziestu największych w Europie Środkowo-Wschodniej. Liczne przykłady i anegdoty sprawią, iż na pewno nie będziecie się nudzić….

Wykład odbędzie się 6 marca (środa) 2013

w Auli Małej (parter) Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33

* kolejny serii wykładów otwartych poświęconych tematyce teorii i praktyki przekładu w roku akad. 2012/2013 organizowanych przez Katedrę UNESCO UJ.

Data opublikowania: 04.03.2013
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski