"); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start':new Date().getTime(),event:'gtm.js'}); var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src='//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5KQNDHT');

20190425

République Sarmate

Data: 25.04.2019
Czas rozpoczęcia: 17.00
Miejsce: Wydział Polonistyki UJ, sala 42 (przy ul. Gołębiej 16)
République Sarmate

Zaproszenie na uroczystość w hołdzie śp. prof. Annie Drzewickiej. Wspomnienie o zmarłej w styczniu ubiegłego roku Pani Profesor połączone będzie z promocją napisanej przez Nią wspólnie z Jackiem Kowalskim książki "République Sarmate".

na uroczystość w hołdzie śp. prof. Annie Drzewickiej,

współorganizowaną przez Instytut Filologii Romańskiej we współpracy z Pracownią Literatury Renesansu na Wydziale Polonistyki UJ, Międzynarodowym Towarzystwem Naukowym "Fides et Ratio" oraz Fundacją Pro Publico Bono.

Wspomnienie o zmarłej w styczniu ubiegłego roku Pani Profesor połączone będzie z promocją napisanej przez Nią wspólnie z Jackiem Kowalskim książki "République Sarmate", zawierającej francuskie przekłady poezji staropolskiej Jej autorstwa, a także koncertem Jacka Kowalskiego i wspólnym śpiewaniem przełożonych przez Panią Profesor pieśni.

Uroczystość odbędzie się na Wydziale Polonistyki, przy ul. Gołębiej 16, w sali 42, w czwartek 25 kwietnia 2019 o godz. 17.00.