Zajęcia fakultatywne w IFG

Instytut Filologii Germańskiej UJ zaprasza w semestrze letnim studentów wszystkich kierunków na zajęcia fakultatywne w języku niemieckim.

Zajęcia są prowadzone w ramach programu studiów 2-go stopnia filologii germańskiej, studenci innych kierunków / stopni studiów powinni ustalić w swoim sekretariacie, czy zajęcia mogą być zaliczone do ich programu. Wymagany poziom znajomości j.niemieckiego - C1/C2:

• Niemiecki medyczny / Deutschkurs Medizin (dr Anna Dąbrowska) – wtorek 9.45 – 11.25, s. 402, Collegium Paderevianum, bud. B;
• Komunikacja w biznesie / Business-Kommunikation (dr Magdalena Duś) – środa 16.45 -18.15, s. 403, Collegium Paderevianum, bud. B;
• Arbeit an Nachrichten aus verschiedenen Quellen / Praca nad wiadomościami z różnych źródeł (mgr Beata Gorycka) – czwartek 13.15 – 14.45, s. 203, Collegium Paderevianum, bud. B.

Zapisy: mariola.tomana@uj.edu.pl