luty 2022

Komunikat dziekana dr hab. Władysława Witalisza, prof. UJ

Data: 17.02.2022
Komunikat dziekana dr hab. Władysława Witalisza, prof. UJ

Wprowadzenie pierwszego stopnia alarmowego CRP (stopień ALFA-CRP)

W związku z Zarządzeniem nr 24 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 16 lutego 2022 roku w sprawie realizacji zadań wynikających z wprowadzenia pierwszego stopnia alarmowego CRP (stopień ALFA-CRP) bardzo Państwa proszę o zachowanie zwiększonej czujności w stosunku do stanów odbiegających od normy podczas korzystania z systemów teleinformatycznych uczelni. W razie wystąpienia jakichkolwiek anomalii w funkcjonowaniu systemów (poczta email, dostęp do stron uczelni, włamania na strony uczelni) uprzejmie proszę o informowaniu o tych zdarzeniach pana Pawła Maliszewskiego <pawel.maliszewski@uj.edu.pl>.

Państwa Dyrektorów Instytutów proszę o przekazanie studentom informacji o konieczności zwiększonej czujności podczas używania systemów informatycznych uczelni.

Załączam link do zarządzenia Rektora: zarz_24_2022 (uj.edu.pl)

Z wyrazami szacunku,

Władysław Witalisz