Zmiany w organizacji kształcenia w roku akademickim 2021/2022 na Wydziale Filologicznym

Na Wydziale Filologicznym w roku akademickim 2021/22 prowadzone będzie kształcenie stacjonarne z elementami kształcenia zdalnego.

Zajęcia zdalne 24-30.01.2022 - aktualizacja (21.01.2022)

W związku z rosnącą liczbą zakażeń wirusem covid-19 wszystkie zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filologicznym w dniach 24-30.01.2022 odbywają się zdalnie. Egzaminy w sesji odbywają się w sposób zaplanowany w Instytutach.

Instytut Filologii Romańskiej - aktualizacja (20 XII 2021)

SM - "Język francuski - poziom B2" (środa, 15:00-16:30) - zmiana formy zajęć na zdalną do końca bieżącego semestru

Zmiana formy zajęć na zdalną w dniach 20 XII 2021 - 9 I 2022 - aktualizacja (6 XII 2021)

W okresie od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. wszystkie zajęcia prowadzone na Wydziale Filologicznym, zgodnie z Zarządzeniem Rektora UJ z dnia 6 grudnia 2021 r. odbywają się w trybie zdalnym.

Zmiana formy zajęć ze stacjonarnej na zdalną - aktualizacja (10 XI 2021)

Instytut Językoznawstwa, Przekładoznawstwa i Hungarystyki - Katedra przekładoznawstwa:

• II rok SUM, kurs :Warsztaty Tłumaczeniowe II/C, ćwiczenia.

Instytut Filologii Germańskiej:

• I rok SL : w terminie od 15 listopada 2021 do 20 stycznia 2022 konwersatorium „Wprowadzenie do opisu struktur języka niemieckiego” odbywać się będzie w formie zdalnej, w jednej, połączonej grupie.

Instytut Filologii Romańskiej:

• SL - Język włoski – poziom B1 → B1+, lektorat
  • SL - Praktyczna nauka języka rumuńskiego II
  • SL - Praktyczna nauka języka rumuńskiego III
  • I i II rok SUM - Tłumaczenia pisemne (polski ↔ włoski)
  • II rok SUM - Praktyczna nauka języka włoskiego II, ćwiczenia
  • I i II rok SUM - L'italiano burocratico, konwersatorium
  • II rok SUM - Teoria przekładu, wykład.

Instytut Filologii Orientalnej:

• I rok SUM indologii - "Literatura indyjskiego południa", wykład.

Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej:

• Wszystkie kursy na kierunku filologia ukraińska z językiem rosyjskim I stopnia - do końca listopada 2021

Komunikat nr 33 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 10 listopada 2021 roku w sprawie: ustanowienia określonych obowiązków w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Organizacja zajęć (16 IX 2021)

Większość ćwiczeń, seminariów, konwersatoriów, a także mniejsze wykłady będą odbywać się w trybie stacjonarnym (decyduje liczebność grup).

Wykłady pozostają w trybie zdalnym. Instytuty ustalają dzień/dni zdalne lub pasma zdalne (np. popołudniowe).

W harmonogramach został zaplanowany czas na dojazd na zajęcia zdalne.

Komunikat nr 24 Rektora UJ z dnia 16.09.2021 r. w sprawie organizacji kształcenia w roku akademickim 2021/2022.

xlsx
Instytut Orientalistyki