marzec 2020

20200320

New Level Sport – Copywriter (płatny staż)

Data: 20.03.2020 - 31.03.2020
New Level Sport – Copywriter (płatny staż)

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia płatnego stażu na stanowisku copywritera – pracy, która powinna zostać przekształcona w pracę na pełny etat na zasadzie zatrudnienia.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku sportowym i fitness, specjalizującą się w dystrybucji najwyższej jakości sprzętu do diagnostyki treningowej, treningu sportowego i medycyny sportowej.

Chcielibyśmy, by nasz zespół wsparła osoba kreatywna i ambitna, preferencyjnie posiadająca wiedzę i/lub doświadczenie w treningu sportowym i fitness.

Nasze cele:

Naszym celem jest tworzenie unikalnych i niezwykle wartościowych treści, pomagających czytelnikom zadbać o zdrowie i formę, niezależnie od stopnia obecnego zaawansowania treningowego, a także przybliżenie naszych produktów w przejrzysty i szczegółowy sposób tak, by potencjalni Klienci mogli podjąć najlepszą możliwą decyzję zakupową na temat poszukiwanych przez nich sprzętów treningowych i regeneracyjnych.

Jeśli chcesz sprawdzić się w atmosferze prawdziwej pracy, współpracować z doświadczonym i pełnym zaangażowania zespołem, tworząc firmę wyznaczającą nowe trendy na polskim rynku sportowym – przedstaw się i uzasadnij swoją motywację!

Najlepsza droga do kontaktu – telefon 530-085-036 lub email adam@newlevelsport.pl

Więcej informacji o nas – www.newlevelsport.pl