listopad 2019

Godziny dziekańskie w dniu 26 listopada

Data: 26.11.2019
Godziny dziekańskie w dniu 26 listopada

Godziny dziekańskie dla wszystkich studentów pierwszego roku Wydziału Filologicznego w dniu 26 listopada 2019 r. w godzinach 9.00-16.00 w zamian za obowiązkową obecność w panelu szkoleniowym LVL_ZERO.

Na prośbę Samorządu Studentów UJ, Dziekan Wydziału Filologicznego ogłosił godziny dziekańskie dla wszystkich studentów pierwszego roku Wydziału Filologicznego w dniu 26 listopada 2019 r. w godzinach 9.00-16.00 (Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33) w zamian za obowiązkową obecność w panelu szkoleniowym LVL_ZERO, organizowanym przez Samorząd przy współpracy Wsparcia Dydaktyki UJ.

W trakcie seminariów studenci nabędą miezbędną wiedzę m.in. z zakresu praw i obowiązków studenta, systemu pomocy materialnej na naszej Uczelni, szeregu udogodnień, które UJ oferuje swoim wybrankom (darmowe WiFi, pakiet Office 365 Pro Plus, itd.); uczestnicy wydarzenia przeszkolą się również z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Pismo Samorządu Studentów UJ