maj 2023

Fikcje – Iluzje – Wyobrażenia | Studencko-doktorancka konferencja naukowa

Data: 12.05.2023 - 13.05.2023
Miejsce: online
Organizator: Redakcja Czasopisma studenckiego „Roman”
Fikcje – Iluzje – Wyobrażenia | Studencko-doktorancka konferencja naukowa

Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej w dniach 12-13 maja 2023, termin wysyłania zgłoszeń upływa 15 marca 2023.

Redakcja Czasopisma studenckiego „Roman” ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konferencji studencko-doktoranckiej pod hasłem „Fikcje – Iluzje – Wyobrażenia”.

Zachęcamy do zgłaszania odczytów w języku polskim lub angielskim przede wszystkim z dziedzin: literaturoznawstwo, językoznawstwo oraz przekładoznawstwo.

Organizatorzy pozostają otwarci na wszystkie referaty o tematyce humanistycznej. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej w dniach 12-13 maja 2023, termin wysyłania zgłoszeń (formularz poniżej) upływa 15 marca 2023, zaś informacje o zakwalifikowaniu wystąpienia zostaną wysłane najpóźniej 15 kwietnia 2023. Zaplanowana została też publikacja pokonferencyjna.

Komitet naukowy konferencji zostanie zaprezentowany w późniejszym terminie.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj