Septuaginta – czyli kilka słów o tym jak pewien przekład zmienił dzieje świata

Termin: 09.03.2011
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
Organizator: Katedra UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową
Witryna internetowa: www.unesco.uj.edu.pl
Kontakt: monika.curylo@uj.edu.pl

Katedra UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową zaprasza na wykład otwarty pt. "Septuaginta – czyli kilka słów o tym jak pewien przekład zmienił dzieje świata ", który wygłosi dr Aleksander Gomola.

Wykład odbędzie się w dniu 9 marca (środa) 2011 o godz. 18.30 w Auli Średniej A (parter) Auditorium Maximum UJ.

Przed wykładem – o godz. 18.00 odbędzie się zebranie informacyjne dla studentów zainteresowanych studiami prowadzonymi przez Katedrę UNESCO (studia magisterskie II stopnia oraz studia podyplomowe).

Dla zainteresowanych grup studentów istnieje możliwość zorganizowania spotkań informacyjnych w innym terminie.

Data opublikowania: 09.03.2011
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski