Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2016

Termin: 18.03.2016
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33
Witryna internetowa: www.dzien-otwarty.uj.edu.pl

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych studiowaniem na Dzień Otwarty, który odbędzie się 18 marca 2016 r. w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie, w godz. 9:00 - 15.00.

Wiosna to dla maturzystów czas intensywnej nauki, ale także rozmyślań dotyczących przyszłości. Oferta edukacyjna, szczególnie w akademickim Krakowie, jest bardzo bogata i młody człowiek stojący przed wyborem przyszłej kariery ma nie lada zadanie. Internetowe reklamy bombardują z każdej strony, ale jeśli macie przesyt, a linki czy funpage nie przekonują Was i chcielibyście w cztery oczy porozmawiać z osobami z uczelnią bezpośrednio związanymi -  nic straconego. Z pomocą śpieszy Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, który już 18 marca 2016 r. otwiera swoje ponad 650-letnie drzwi. Tegoroczny Dzień Otwarty UJ odbędzie się w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie, w godz. 9.00 – 15.00.

To szczególny dzień dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, podczas którego przedstawiona zostanie bogata oferta dydaktyczna na rok 2016/2017. Dodatkowo, aby w pełni sprostać Waszym oczekiwaniom i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące studiowania, będzie na miejscu cały sztab studentów reprezentujących każdy wydział i kierunki studiów, koła studenckie, wykładowcy oraz pracownicy Działu Rekrutacji na Studia.

Pełna informacja i program Dnia Otwartego znajduje się na stronie internetowej: www.dzien-otwarty.uj.edu.pl

Uniwersytet Jagielloński czeka właśnie na Ciebie!

Data opublikowania: 08.03.2016
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski