Choinka Uniwersytetu Jagiellońskiego

Termin: 17.12.2012 - 31.12.2012
Miejsce: Collegium Novum

17 grudnia Biuro Promocji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają wszystkich przed Collegium Novum UJ na wspólne ubieranie największej na Uniwersytecie Jagiellońskim choinki.

Całemu wydarzeniu będą towarzyszyć targi dobroczynności. Okaż serce i zrób na święta prezent tym, którzy tego naprawdę potrzebują.

Na uczestników będą czekać podarunki, degustacja pysznych świątecznych smakołyków i gorąca herbata na rozgrzanie.

Akcja odbędzie się w godzinach: od 14:00 do 18:00.

Poczuj razem z nami radosny klimat świąt! Zobacz jak cała społeczność Uniwersytetu jednoczy się przy malowaniu bombek i robieniu choinkowych dekoracji! Wysłuchaj najpiękniejszych kolęd i świątecznych utworów w wykonaniu chórów związanych z Uniwersytetem Jagiellońskim! Przyłącz się do wspólnego kolędowania!

Data opublikowania: 17.12.2012
Osoba publikująca: Bartosz Gołąbek