Środki dla młodych naukowców - II edycja konkursu

16.05.2012
Dziekan Wydziału Filologicznego ogłasza kolejny konkurs o środki na finansowanie zadań służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich Wydziału Filologicznego. Termin przyjmowania wniosków w sekretariacie Dziekanatu upływa 11 VI 2012. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
więcej o Środki dla młodych naukowców - II edycja konkursu

Wybrano Dziekana Wydziału Filologicznego UJ na kolejną kadencję

13.05.2012
dr hab. Elżbieta Górska, językoznawca w zakresie filologii arabskiej, profesor nadzwyczajny w Instytucie Orientalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego będzie pełnić funkcję Dziekana Wydziału Filologicznego UJ w kadencji 2012-2016.
więcej o Wybrano Dziekana Wydziału Filologicznego UJ na kolejną kadencję

Egzamin na tłumacza przysięgłego – interpelacja poselska

12.05.2012
inicjatywa studenta Katedry UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową w sprawie sposobu przeprowadzania egzaminu na tłumacza przysięgłego
więcej o Egzamin na tłumacza przysięgłego – interpelacja poselska

12.05.2012
elektroniczny sposób zaliczenia roku akademickiego 2011/2012. W związku z wprowadzeniem przez Uniwersytet Jagielloński e- indeksu, prosimy wszystkich studentów nieposiadających już indeksów tradycyjnych o szczególną uwagę podczas rozliczania roku akademickiego w systemie USOS
więcej o UWAGA STUDENCI - istotne zmiany związane z wprowadzeniem indeksu elektronicznego

Katedra UNESCO uczestniczy w projekcie PICT

30.04.2012
Katedra Unesco do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową w latach 2011-2013 uczestniczy (wraz z uczelniami z Wielkiej Brytanii, Finlandii, Francji, Niemiec, Włoch oraz Bułgarii) w międzynarodowym projekcie PICT.
więcej o Katedra UNESCO uczestniczy w projekcie PICT