Konkursy ERANET-MUNDUS i ERANET-PLUS na wyjazdy do Rosji

25.11.2012
Studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego mogą aplikować o stypendia projektów ERANET-MUNDUS i ERANET-PLUS na wyjazdy w roku akad. 2013/14 w celach naukowych i edukacyjnych do 9 rosyjskich uczelni partnerskich:
więcej o Konkursy ERANET-MUNDUS i ERANET-PLUS na wyjazdy do Rosji

Order Orła Białego dla prof. Normana Daviesa

15.11.2012
Podczas uroczystości z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu.
więcej o Order Orła Białego dla prof. Normana Daviesa

WYTŁUMACZENIA (2) film, którego bohaterką jest Magda Heydel

09.11.2012
Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka cyklu „WYTŁUMACZENIA" w reżyserii Sławomira Paszkieta, którego bohaterką jest Magda Heydel. Tłumaczka nie tylko opowiada o swojej wizji tłumaczenia, ale także możemy zobaczyć ją w akcji: podczas warsztatów dla – być może – przyszłych tłumaczy
więcej o WYTŁUMACZENIA (2) film, którego bohaterką jest Magda Heydel

Indie między kulturami

07.11.2012
W październiku 2012 roku Zakład Indianistyki Instytutu Orientalistyki UJ zorganizował cykl spotkań inaugurujących rok akademicki.
więcej o Indie między kulturami

Środki dla młodych naukowców

31.10.2012
Zakończyła się III edycja konkursu dla młodych naukowców, prosimy o odbieranie decyzji. Kolejny konkurs