Studia Doktoranckie

Zakończenie kolejnej edycji konkursu DSC

Zakończyła się kolejna edycja konkursu DSC; prosimy o odbieranie decyzji w dziekanacie Wydziału.

International meeting of doctoral students from Universita La Sapienza di Roma, Universitat Autònoma de Barcelona, Jagiellonian University in Kraków

Słowianie a Imperium Osmańskie. Konflikty, koegzystencje, dziedzictwo

Instytut Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu mają zaszczyt zaprosić na VII Galicyjskie Spotkania Slawistyczne

Sekretariat

W dniu 21.06.2019 r. sekretariat studiów doktoranckich jest zamknięty z powodu urlopu.

„Szkolenia bhp” w sesji poprawkowej

Szanowni Państwo, otwarte zostały zapisy na termin „Szkolenia bhp” w sesji poprawkowej Informacje poniższej treści zamieszczone zostały na stronie http://www.ibhp.uj.edu.pl/szkolenia/dla-studentow-i-doktorantow. Studenci i doktoranci, którzy chcą uzupełnić zaległe z semestru zimowego „Szkolenie bhp" mogą zapisywać się na termin w sesji poprawkowej.

Konsultacje dr. hab. Jana Balbierza

Dodatkowe konsultacje w sesji z dr. hab. Janem Balbierzem odbędą się w dn. 18 i 25 czerwca w godz. 15.30.-16.30. w sali 309.

Ankiety do zajęć

Szanowni Państwo, zachęcamy do wypełniania ankiet dotyczących oceny zajęć dydaktycznych w mijającym roku akademickim.

Wykłady gościnne prof. Ákosza Bertalana Apatóczkyego

Instytut Językoznawstwa oraz Instytut Orientalistyki serdecznie zapraszają wykłady, które wygłosi dr hab. Ákos Bertalan Apatóczky, sinolog i mongolista z Uniwersytetu Kościoła Reformowanego im. Gáspára Károliego (Węgry)

Copernicus Festival 2019:

Serdecznie zapraszamy na szóstą edycję Copernicus Festival 2019: Język, który odbędzie się w dniach 21 - 26 maja.

STUDENCKO-DOKTORANCKA KONFERENCJA NAUKOWA "KONFRONTACJE Z PRZEKŁADEM", Uniwersytet Śląski

W imieniu Koła Naukowego TRANSLATIO, Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Komisji Przekładoznawczej Międzynarodowego Kongresu Slawistów mamy zaszczyt zaprosić filologów różnych specjalności (rusycystów, slawistów, anglistów, germanistów, romanistów i in.) a także wszystkie inne zainteresowane osoby do udziału w konferencji KONFRONTACJE Z PRZEKŁADEM. Konferencja odbędzie się w dniu 25 czerwca 2019 roku w budynku Wydziału Filologicznego w Sosnowcu, ul. Grota Roweckiego 5. Termin nadsyłania zgłoszeń: 9 czerwca.