Studia Doktoranckie

VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Translatoryka i Translacje. Przekład poza słowami: o interdyscyplinarności w tłumaczeniu”

Zakład Italianistyki Uniwersytetu Łódzkiego, Studenckie Koło Italianistów ItaliAMO i Studenckie Koło Translatoryczne GIROL’AMO serdecznie zapraszają do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Translatoryka i Translacje. Przekład poza słowami: o interdyscyplinarności w tłumaczeniu”, odbywającej się w dniach 20-21 września 2019 roku w gmachu Wydziału Filologicznego przy Pomorskiej 171/173 w Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z dołączonym programem.
Informacja dla uczestników seminarium doktoranckiego dr hab. Jana Balbierza

Studencko-Doktorancki Salon Naukowy