Studia Doktoranckie

Konwersatorium dla doktorantów z „EKONOMII"

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych doktorantów na konwersatorium z „EKONOMII"

Informacja dla I roku studiów doktoranckich

Warsztat pracy naukowej I (podział na grupy)

Informacja dla III roku studiów doktoranckich

Seminarium literaturoznawcze dra hab. Adama Bieńka

Informacja dla III roku studiów doktoranckich

Terminy zajęć z filozofii z prof. Jackiem Widomskim

Legitymacje dla doktorantów

Doktorantów (II, III oraz IV rok) zapraszamy do dziekanatu po odbiór legitymacji.

Ważna wiadomość dla osób, które będą składały wniosek o przyznanie stypendium ministra

Wszystkie osoby, które zdały w roku akademickim 2011/2012 egzamin z przedmiotu Wykład monograficzny proszone są o dostarczenie do dziekanatu potwierdzenia zdania egzaminu (indeks, protokół) najpóźniej do 10 lipca b.r.

Stypendium ministra dla doktorantów za wybitne osiągnięcia

1 października 2012 r. wejdzie w życie rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 14 września 2011 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłacania doktorantom stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia.

Zasady przyznawania dodatkowego stypendium doktoranckiego

Zasady przyznawania zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych doktorantów przy Wydziale Filologicznym UJ

Akademicki Cykl Edukacyjny: Zrównoważony rozwój – wyzwania globalne (ACE)

Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ zaprasza na szkolenia dla doktorantów w ramach projektu Akademicki Cykl Edukacyjny: Zrównoważony rozwój – wyzwania globalne (ACE).

Informacja dla I roku

Ostatnie zajęcia z prof. Rapakiem