Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studia Doktoranckie

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Kolokwia Humanistyczne SDNH

Szanowni Państwo, Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych zaprasza na kolejny wykład z serii Kolokwia Humanistyczne SDNH. Data: Czwartek, 25 lutego 2021, godz. 15.00 Miejsce: Platforma MS Teams. Kod dostępu: m9qc923 Gość: dr hab. Piotr Marecki, Prof. UJ Tytuł: Praktyka i eksperyment. Laboratoryjny model humanistyki

Studencko-doktorancka konferencja naukowa „Dialogi i monologi”

Koło Naukowe Retoryki „Gadu-gadu” oraz Międzywydziałowe Koło Językoznawstwa Synchronicznego mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w studencko-doktoranckiej konferencji naukowej „Dialogi i monologi”, która odbędzie się w dniach 22-23 maja 2021 roku w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Zoom.

Bezpłatne szkolenie „Girls Go IT” realizowane przez Fundację Try IT i prowadzone online przez Instytut Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnego szkolenia „Girls Go IT” realizowanego przez Fundację Try IT i prowadzonego online przez Instytut Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Szkolenie adresowane jest do kobiet w wieku od dwudziestu do trzydziestu lat – studentek i absolwentek kierunków humanistycznych oraz społecznych. Program szkolenia umożliwia poszerzenie kompetencji z zakresu technologii informacyjnej - tematyki współcześnie bardzo aktualnej i dynamicznie się rozwijającej.

Seminaria dydaktyczne - realizacja programu studiów

Szanowni Państwo, ponawiamy prośbę o wypełnienie ankiety dotyczącej realizacji seminariów dydaktycznych i wskazania ilości godzin do ewentualnego uzupełnienia. Formularz w aplikacji FORMS dostępny jest do środy 3 lutego 2021.

XXII MIĘDZYNARODOWA I OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA ONOMASTYCZNA

Szanowni Państwo, Instytut Polonistyki i Dziennikarstwa Uniwersytetu Rzeszowskiego i Komisja Onomastyczna Komitetu Językoznawstwa PAN przy wsparciu Polskiego Towarzystwa Onomastycznego serdecznie zapraszają Państwa na XXII MIĘDZYNARODOWĄ I OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ ONOMASTYCZNĄ, która odbędzie się w dniach 14-16 października 2021 r. w Rzeszowie.

Międzynarodowa konferencja online GLOBAL – LOCAL – GLOCAL in Anglophone Literature, Culture and Linguistics

Serdecznie zapraszamy młodych badaczy, studentów oraz doktorantów do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji online GLOBAL – LOCAL – GLOCAL in Anglophone Literature, Culture and Linguistics, organizowanej w dniach 26-27 marca 2021 roku przez Instytut Literaturoznawstwa, Katedrę Literatury, Kultury i Komparatystyki Anglojęzycznej, Katedrę Języka Angielskiego i Językoznawstwa Stosowanego oraz Doktoranckie Koło Naukowe Filologii Angielskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

ANKIETA W SPRAWIE SEMINARIÓW DYDAKTYCZNYCH

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się ze szczegółami w sprawie ankiety dotyczącej obowiązkowych seminariów doktoranckich w zakresie doskonalenia metod dydaktycznych, których realizacja wymagana jest do końca trzeciego roku studiów.

Seminarium prof. dr hab. Elzbiety Chrzanowskiej-Kluczewskiej w II semestrze

Proponowane terminy seminariów w semestrze letnim to piątki: 12.03., 16.04. i 14.05. 2021. Godziny bez zmian, czyli od 14.00 do 18.00.

Kolokwium Humanistyczne

Szanowni Państwo, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kolokwia Humanistyczne Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych. Termin: 14.01.2021, godz. 15.00. Kod dostępu na platformie MS Teams: m9qc923 Gościem będzie : dr hab. Maciej Witek, prof. USz. Tytuł wystąpienia: Ironizowanie jako etiolacyjna czynność mowy

Korzystanie z nagrań zajęć dydaktycznych przez studentów i doktorantów UJ.

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z komunikatem nr 37 Prorektora UJ ds. dydaktyki dotyczącym korzystania z nagrań zajęć dydaktycznych przez studentów i doktorantów UJ