Slawistyczna kaфka w IFS UJ

W ostatni dzień maja w IFS UJ odbyła się druga już odsłona Slawistycznej kaфki na Ingardena.
więcej o Slawistyczna kaфka w IFS UJ

Serdecznie zapraszamy na hybrydowy wykład "Spadek po amerykańskim multimilionerze na rzecz polskiej trzeciej żony. Aspekty prawne i językowe sprawy Barbary Piaseckej-Johnson", na którym dr Wojciech Bańczyk z opowie historię polskiego Kopciuszka, która zakończyła się wielkim skandalem.
więcej o Kopciuszek czy Królowa Śniegu? Wykład dr Wojciecha Bańczyka o przypadku Barbary Piaseckiej-Johnson
Spotkanie informacyjne dla kandydatów na kierunek EJMPEAS

Instytut Filologii Angielskiej zaprasza do rekrutacji na kierunek European Joint Master’s Programme in English and American Studies, który tworzony jest przez konsorcjum 8 uniwersytetów partnerskich.
więcej o Spotkanie informacyjne dla kandydatów na kierunek EJMPEAS
Studenci IFS UJ zasadzili chmiel

W Dniu Piwowara, który przypada 25 maja studenci IFS UJ zasadzili chmiel w ramach obchodów 140. rocznicy urodzin Jaroslava Haška.
więcej o Studenci IFS UJ zasadzili chmiel
Wykłady w ramach szkoły letniej East Carolina University

W ramach szkoły letniej East Carolina University na Wydziale Filologicznym odbył się wykład zatytułowany "War in Ukraine in media narration: institutional and social dimensions".
więcej o Wykłady w ramach szkoły letniej East Carolina University