Spotkanie autorskie z Sabine Scholl

Instytut Filologii Germańskiej wraz z Austriackim Forum Kultury zapraszają na spotkanie autorskie z Sabine Scholl. Pisarka będzie czytała fragmenty powieści „Die im Schatten, die im Licht”.
więcej o Spotkanie autorskie z Sabine Scholl

W weekend 7-9 października odbywać się będą kolejne wydarzenia z serii Krakowskich Nocy - tym razem czeka nas Noc Poezji, której motywem przewodnim w bieżącym roku jest szeroko pojmowana wolność. Wstęp wolny.
więcej o TUTAJ MAMY BLISKI WSCHÓD - ziemię poezji i smutku, wolnych wierszy i niewolnych poetów
Co się dzieje w Iranie?

Zakład Iranistyki UJ zaprasza na zdalną dyskusję „Co się dzieje w Iranie” w czwartek, 29 września br. o godz. 18.30.
więcej o Co się dzieje w Iranie?
Wizyta Konsula Generalnego Republiki Słowacji w Polsce

Na zaproszenie Dziekana Wydziału Filologicznego, krótką roboczą wizytę na Wydziale odbył Pan Konsul Generalny Republiki Słowacji w Polsce, Dr Tomáš Kašaj.
więcej o Wizyta Konsula Generalnego Republiki Słowacji w Polsce
Wizyta ambasadora Arabii Saudyjskiej

Spotkanie rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacka Popiela z ambasadorem Królestwa Arabii Saudyjskiej w Polsce Saadem Salehem Al-Salehem było głównym punktem wizyty saudyjskiej delegacji w murach najstarszej polskiej uczelni.
więcej o Wizyta ambasadora Arabii Saudyjskiej