Studenci Katedry UNESCO na Motorola Open Days

24.10.2012
19 października br. studenci Katedry UNESCO uczęszczający na zajęcia technical writing odwiedzili krakowską siedzibę firmy, gdzie uczestniczyli w panelu dla technical writerów „humaniści w motoroli" podczas Motorola Open Days.
więcej o Studenci Katedry UNESCO na Motorola Open Days

24.10.2012
Nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazał się słownik naukowy pt. Wyrazy francuskiego pochodzenia we współczesnym języku polskim (Kraków, 2012, 454 s.), którego redaktorem jest dr hab. prof. UJ Anna Bochnakowa.
więcej o Słownik naukowy "Wyrazy francuskiego pochodzenia we współczesnym języku polskim"

Laur Jagielloński dla Pani Profesor Elżbiety Muskat-Tabakowskiej

17.10.2012
więcej o Laur Jagielloński dla Pani Profesor Elżbiety Muskat-Tabakowskiej

26.09.2012
25 września 2012 r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów pracownikom i funkcjonariuszom Karpackiego Oddziału Straży Granicznej - absolwentom studiów podyplomowych pt. "Tożsamość społeczno-kulturowa narodów Bliskiego i Środkowego Wschodu".
więcej o Wręczenie dyplomów absolwentom studiów podyplomowych dla funkcjonariuszy Straży Granicznej

Wydziałowy konsultant ds. przygotowywania wniosków o granty badawcze

19.09.2012
Informujemy, że z dniem 18 września 2012 r. Pan dr hab. Piotr Tylus objął funkcję wydziałowego konsultanta ds. przygotowywania wniosków o granty badawcze.
Wszystkich pracowników i doktorantów Wydziału zainteresowanych składaniem wniosków o grant
więcej o Wydziałowy konsultant ds. przygotowywania wniosków o granty badawcze