Dyżur prodziekan ds. dydaktyki przeniesiony

Informujemy, że czwartkowy dyżur dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ został przeniesiony na piątek, 25.06.2021 w godz. 13:30-14:30.
więcej o Dyżur prodziekan ds. dydaktyki przeniesiony
Dyżur prodziekan ds. dydaktyki przeniesiony

Informujemy, że czwartkowy dyżur dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ został przeniesiony na środę, 9.06.2021 w godz. 13:30-14:30.
więcej o Dyżur prodziekan ds. dydaktyki przeniesiony

Ponowny konkurs na stanowisko ADIUNKTA w Instytucie Orientalistyki

Stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w dyscyplinie nauki o kulturze w zakresie studiów kurdyjskich w projekcie badawczym "Aktywizm i jego kulturowe i moralne podstawy: alternatywne obywatelstwo i rola kobiet w Kurdystanie i diasporze".
więcej o Ponowny konkurs na stanowisko ADIUNKTA w Instytucie Orientalistyki

HACKATHON: Znajdź hacka na e-learning

Wymyśl koncepcję funkcjonalności w programie MS Teams, która poprawi jakość e-learningu i zgarnij wartościową nagrodę – tablet, słuchawki gamingowe lub bezprzewodową stację ładującą do smartfonów, a do tego subskrypcję HBO GO na 6 miesięcy! Nie musisz umieć programować. Liczy się tylko Twój pomysł, bo resztę zrobią za Ciebie informatycy z Microsoftu.
więcej o HACKATHON: Znajdź hacka na e-learning

Dyżur Dziekana przeniesiony

Uprzejmie informujemy, że dyżur Dziekana Wydziału Filologicznego dra hab. Władysława Witalisza, prof. UJ, w tym tygodniu odbędzie się wyjątkowo w piątek, 19.03.2021 r. w godz. 12:00 - 13:00. Termin czwartkowy zostaje odwołany.
więcej o Dyżur Dziekana przeniesiony