Komunikat Dziekana Wydziału Filologicznego

Zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filologicznym rozpoczynają się w poniedziałek 4 X zgodnie z harmonogramami udostępnionymi dla poszczególnych kierunków studiów. Piątek 1 X jest dniem inauguracji uniwersyteckiej i może być przeznaczony na spotkania informacyjne ze studentami.
więcej o Komunikat Dziekana Wydziału Filologicznego

Na Wydziale Filologicznym w roku akademickim 2021/22 prowadzone będzie kształcenie stacjonarne z elementami kształcenia zdalnego.
więcej o Wytyczne dotyczące organizacji kształcenia na Wydziale Filologicznym UJ w roku akademickim 2021/2022

Najbliższy dyżur prodziekan ds. dydaktyki odwołany

Informujemy, że dyżury dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ w dniach 21.09. i 23.09. br. zostały odwołane.
więcej o Najbliższy dyżur prodziekan ds. dydaktyki odwołany

więcej o Zmiany w organizacji kształcenia w roku akademickim 2021/2022 na Wydziale Filologicznym

Dyżury dziekanów w lipcu i sierpniu

więcej o Dyżury dziekanów w lipcu i sierpniu