doskonalące umiejętności językowe - czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie, doskonalące umiejętność konwersacji o trudnych zagadnieniach (nowość) oraz tzw. umiejętności miękkie (nowość) w języku angielskim
    specjalistyczne, poszerzające słownictwo  z zakresu języka prawniczego, biznesu i finansów oraz nauk przyrodniczych (w języku angielskim)
    specjalistyczne z zakresu psychologii, filozofii, literatury (nowość), historii, filmoznawstwa, interpretacji tekstów biblijnych (nowość), kultury i sztuki (w języku angielskim)

Dodatkowo mamy ciekawe propozycje dla studentów zainteresowanych innymi językami. Należą do nich kursy:

języka francuskiego w kulturze i sztuce
    języka hiszpańskiego naukowego w literaturze, filozofii i sztuce (nowość),
    język hiszpańskiego w turystyce (nowość),
    Języka rosyjskiego na rynku pracy (nowość)

Osoby zainteresowane mogą zapisywać się do grup w miarę wolnych miejsc. Prosimy o kontakt mailowy lub osobisty z lektorem prowadzącym zajęcia.
Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie JCJ:  http://www.jcj.uj.edu.pl/kursy-tematyczne

Data opublikowania: 07.10.2019
Osoba publikująca: Magdalena Rogóż-Kotowska