Network-Analysis and Spatial Stylometry in American Studies

Dr Michał Choiński (IFA UJ) oraz Dennis Mischke (UniPostdam) otrzymali grant na rozwój współpracy badawczej między centrum Digital Humanities na Universität Potsdam oraz Instytutem Filologii Angielskiej UJ.

Projekt grantowy "Network-Analysis and Spatial Stylometry in American Studies (NASSA)" będzie trwał do 2020 r., a w jego ramach pracować będzie ośmiu badaczy: cztery osoby z Polski i cztery osoby z Niemiec - m.in. dr Jan Rybicki z IFA UJ, prof. Maciej Eder z Instytutu Języka Polskiego PAN, Tim Repke (Hasso Plattner Institute) oraz Mathias Göbel (SUB-Göttingen).
Polecamy również
Profesor wizytujący na Wydziale Filologicznym został doradcą Prezydenta Joe Bidena

Wampiriada NZS UJ – akcja studenckiego, honorowego krwiodawstwa.

Wykład inaugurujący profesora Mendisa

Wizyta Dietmara Nietana