Web Content Display Web Content Display

News

Web Content Display Web Content Display

Praktyki studenckie "Global Intern 2012"

Szansa na praktyki studenckie w trzech wybranych miastach świata

Organizatorem konkursu jest firma EF Education First, która ma oddziały i szkoły językowe w ponad 50 krajach na świecie. Właśnie w nich laureat konkursu odbędzie swoje praktyki. Zwycięzcy poprzednich edycji pracowali m.in. w Zurychu, Tokio, Sydney, Nowym Jorku i Szanghaju.

"Praktyki EF to nie przygotowywanie kawy i robienie kserokopii. Zwycięzcy poprzednich edycji projektowali nasze video, zajmowali się promocją aktualnych kampanii EF oraz zaznajamiali się ze specyfiką naszych szkół" - czytamy na stronie internetowej EF.

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie powinny zarejestrować się na stronie www.ef.pl/campaign/globalintern, dodać swoje CV oraz nagrać krótki film pokazujący, jak zmieni się przyszłość uczestnika po odbyciu międzynarodowych praktyk. "Film musi mieć maksymalnie trzy minuty. Liczy się przede wszystkim pomysł. Warto wykazać się entuzjazmem, energią oraz pasją do działania" - informują organizatorzy konkursu.

Na filmy organizatorzy czekają do 31 stycznia 2012 roku. Studenci po "załadowaniu" przygotowanego filmu mogą prosić znajomych, aby wsparli ich głosami. Wybierając praktykantów, panel sędziowski Education First, będzie brał pod uwagę również liczbę głosów oddanych na poszczególne filmy. Głosowanie na finalistów krajowych potrwa od 1 stycznia do 29 lutego.

Każdy ze zwycięzców finału w swoim kraju zostanie zaproszony do czołówki światowej. Przez cały marzec będzie można wspierać i oddawać głosy na globalnych finalistów. Ogłoszenie zwycięzców "Global Intern 2012" nastąpi już 30 marca.

Nagrody otrzymają również laureaci polskiego konkursu. Zdobywca pierwszego miejsca będzie mógł skorzystać z trzymiesięcznych płatnych praktyk w warszawskim biurze EF oraz egzaminu IELTS ufundowanego przez British Council. Dwumiesięczne praktyki i możliwość zdania egzaminu otrzyma laureat drugiego miejsca. Student, który uplasuje się na trzeciej pozycji skorzysta z miesięcznych praktyk w biurze EF.

Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie: http://www.ef.pl/campaign/globalintern/

PAP - Nauka w Polsce

Published Date: 06.01.2012
Published by: Bartosz Gołąbek