Jakość Kształcenia

Nawigacja Nawigacja

Wydarzenia i aktualności

22.02.2021
więcej o KOMUNIKAT MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 18 lutego 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

Kolokwia Humanistyczne SDNH

22.02.2021
Szanowni Państwo, Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych zaprasza na kolejny wykład z serii Kolokwia Humanistyczne SDNH. Data: Czwartek, 25 lutego 2021, godz. 15.00 Miejsce: Platforma MS Teams. Kod dostępu: m9qc923 Gość: dr hab. Piotr Marecki, Prof. UJ Tytuł: Praktyka i eksperyment. Laboratoryjny model humanistyki
więcej o Kolokwia Humanistyczne SDNH

Konkurs na stanowisko stypendysty

15.02.2021
Konkurs w ramach realizacji projektu "Aktywizm i jego moralne i kulturowe podstawy: alternatywne obywatelstwo i rola kobiet w Kurdystanie i diasporze (ALCITfem)" pod kierownictwem dr hab. Joanny Bocheńskiej. Projekt finansowany ze środków NCN Fundusze Norweskie.
więcej o Konkurs na stanowisko stypendysty

Studencko-doktorancka konferencja naukowa „Dialogi i monologi”

08.02.2021
Koło Naukowe Retoryki „Gadu-gadu” oraz Międzywydziałowe Koło Językoznawstwa Synchronicznego mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w studencko-doktoranckiej konferencji naukowej „Dialogi i monologi”, która odbędzie się w dniach 22-23 maja 2021 roku w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Zoom.
więcej o Studencko-doktorancka konferencja naukowa „Dialogi i monologi”

03.02.2021
Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnego szkolenia „Girls Go IT” realizowanego przez Fundację Try IT i prowadzonego online przez Instytut Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Szkolenie adresowane jest do kobiet w wieku od dwudziestu do trzydziestu lat – studentek i absolwentek kierunków humanistycznych oraz społecznych. Program szkolenia umożliwia poszerzenie kompetencji z zakresu technologii informacyjnej - tematyki współcześnie bardzo aktualnej i dynamicznie się rozwijającej.
więcej o Bezpłatne szkolenie „Girls Go IT” realizowane przez Fundację Try IT i prowadzone online przez Instytut Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.