Jakość Kształcenia

Wydarzenia i aktualności

Przewody doktorskie - informacje prawne

10.03.2021
Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z informacjami precyzującymi kwestie terminów i procedur związanych z przewodami doktorskimi.
więcej o Przewody doktorskie - informacje prawne

Konkursy na stanowiska adiunktów w Instytucie Orientalistyki

09.03.2021
Projekt badawczy "Aktywizm i jego kulturowe i moralne podstawy: alternatywne obywatelstwo i rola kobiet w Kurdystanie i diasporze", finansowany z Funduszy Norweskich przez NCN w ramach programu Grieg.
więcej o Konkursy na stanowiska adiunktów w Instytucie Orientalistyki
Zapraszamy na wykład prof. Roalda Hoffmanna

02.03.2021
Wydział Chemii oraz Szkoły Doktorskie Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na seminarium, podczas którego wykład pt. „Chemistry in art, art in chemistry, and the spiritual ground they share” wygłosi laureat Nagrody Nobla Profesor Roald Hoffmann (Department of Chemistry and Chemical Biology, Cornell University).
więcej o Zapraszamy na wykład prof. Roalda Hoffmanna

Ochrona praw autorskich – ABC dla tłumaczy

02.03.2021
Centrum Badań Przekładoznawczych przy Wydziale Polonistyki UJ zaprasza na dwudniowe seminarium. Poprowadzi je radca prawny Benedykt Baliga.
więcej o Ochrona praw autorskich – ABC dla tłumaczy

VI Międzynarodowy Konkurs Ortograficzny z Języka Ukraińskiego

26.02.2021
Organizatorem konkursu jest Katedra Ukrainistyki Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej naszego Wydziału.
więcej o VI Międzynarodowy Konkurs Ortograficzny z Języka Ukraińskiego