Jakość Kształcenia

Wydarzenia i aktualności

Pożegnanie śp. dr hab. Agnieszki Korniejenko

22.03.2021
Informujemy, iż ostatnie pożegnanie śp. dr hab. Agnieszki Korniejenko odbędzie się w piątek 16 kwietnia o godz. 14.00 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Podgórkach Tynieckich w Krakowie. Pogrzeb na tym samym cmentarzu zaplanowany jest na godzinę 14.20.
więcej o Pożegnanie śp. dr hab. Agnieszki Korniejenko

HACKATHON: Znajdź hacka na e-learning

22.03.2021
Wymyśl koncepcję funkcjonalności w programie MS Teams, która poprawi jakość e-learningu i zgarnij wartościową nagrodę – tablet, słuchawki gamingowe lub bezprzewodową stację ładującą do smartfonów, a do tego subskrypcję HBO GO na 6 miesięcy! Nie musisz umieć programować. Liczy się tylko Twój pomysł, bo resztę zrobią za Ciebie informatycy z Microsoftu.
więcej o HACKATHON: Znajdź hacka na e-learning

Spotkanie z ambasadorem Japonii w Polsce panem Akio Miyajimą

16.03.2021
Dnia 10 marca 2021 r. o godz. 10:00 odbyło się spotkanie online obecnego ambasadora Japonii w Polsce pana Akio Miyajimy ze studentami japonistyki Zakładu Japonistyki i Sinologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Spotkanie z ambasadorem Japonii w Polsce panem Akio Miyajimą

Dyżur Dziekana przeniesiony

16.03.2021
Uprzejmie informujemy, że dyżur Dziekana Wydziału Filologicznego dra hab. Władysława Witalisza, prof. UJ, w tym tygodniu odbędzie się wyjątkowo w piątek, 19.03.2021 r. w godz. 12:00 - 13:00. Termin czwartkowy zostaje odwołany.
więcej o Dyżur Dziekana przeniesiony
QS World University Rankings 2021

10.03.2021
W najnowszym rankingu uniwersytetów QS World University Rankings 2021 w kategorii Modern Languages (neofilologie) Uniwersytet Jagielloński znalazł się w grupie między miejscami 101 i 150.
więcej o QS World University Rankings 2021