Jakość Kształcenia

Nawigacja Nawigacja

Wydarzenia i aktualności

Wybory, decyzje, liczby: badania ilościowe nad polityką w DigiWorld

11.07.2020
Pierwsze seminarium z cyklu seminariów DigiWorld na temat sztucznej inteligencji w naukach przyrodniczych, społecznych i humanistycznych
więcej o Wybory, decyzje, liczby: badania ilościowe nad polityką w DigiWorld

Projekty z naszego Wydziału finansowane w konkursie UNA EUROPA

07.07.2020
Z radością informujemy, że dwa projekty z naszego Wydziału uzyskały finansowanie w konkursie UNA EUROPA. Gratulujemy prof. dr hab. Marii Maślance-Soro oraz dr Alicji Palecie.
więcej o Projekty z naszego Wydziału finansowane w konkursie UNA EUROPA

Dr hab. Michał Németh członkiem Academia Europaea

07.07.2020
Z radością informujemy, że dr hab. Michał Németh, językoznawca z naszego Wydziału, kierownik grantu ERC poświęconego językowi karaimskiemu, został wybrany członkiem Academia Europaea, najważniejszego europejskiego towarzystwa naukowego.
więcej o Dr hab. Michał Németh członkiem Academia Europaea

Konkurs dla uczestników studiów doktoranckich

06.07.2020
W dniach 14 września-15 października 2020 odbędzie się edycja konkursu dla uczestników studiów doktoranckich. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków)
więcej o Konkurs dla uczestników studiów doktoranckich

Sprawozdania doktoranckie za 2019/20 procedura elektroniczna

01.07.2020
W roku akademickim 2019/2020 zmianie ulega procedura rozliczenia roku przez doktoranta. Rozliczenie roku odbywa się zdalnie, za pośrednictwem formularza przesyłanego online do sekretariatu studium doktoranckiego.
więcej o Sprawozdania doktoranckie za 2019/20 procedura elektroniczna